• ŠACHOVÝ ZÁUJMOVÝ ÚTVAR

Do fotogalérie bol pridaný nový album ŠACHOVÝ ZÁUJMOVÝ ÚTVAR

Centrum voľného času v Trebišove otvára v šk. roku 2024/2025 ŠACHOVÝ ZÁUJMOVÝ ÚTVAR. Bližšie informácie a prihlášky získate na adrese Centrum voľného času T.G. Masaryka 2229/36 Trebišov prihlášky je potrebné odovzdať do 20.9.2024. T.č 056/672 2516 email: cvctrebisov@centrum.sk

• Záujmové útvary

Do fotogalérie bol pridaný nový album Záujmové útvary.

Centrum voľného času ponúka v školskom roku 2024/2025 bohatú škálu záujmových útvarov, ktoré sa budú otvárať podľa záujmu. Počet členov v jednotlivých záujmových útvaroch sa líši zameraním daného záujmového útvaru. Bližšie informácie a prihlášky získate na adrese T. G. Masaryka 2229/36, 075 01 Trebišov alebo na tel. čísle 056 672 25 16. Tešíme sa na vás. 😊

• PARK CAMP

Do fotogalérie bol pridaný nový album

PARKCAMP A VERNISÁŽ VÝSTAVY RE_THINK

Sprievodné podujatie Dní mesta Trebišov

Ak máte radi súčasné umenie, pozývame vás dnes večer, po 20tej do areálu nášho Mestského parku na podujatie PARKCAMP 10. Ešte predtým si môžete pozrieť výstavu RE_THINK. Vernisáž je o 19tej.

• GEOCACHING

Do fotogalérie bol pridaný nový album GEOCACHING.

❗️📢 3...2...1...začíname! ❗️📢 Týmto momentom odštartovala obľúbená sprievodná aktivita počas Dní mesta Trebišov - Geocaching. Neváhajte a zapojte sa. Čakajú na vás zaujímavé odmeny. Stačí, ak nájdete aspoň jednu ,,kešku" a prinesiete ju do Centra voľného času v Trebišove v čase od 08:00 do 15:00 hod. Tešíme sa na vás. 😊

• Olympiáda MŠ 2024

Do fotogalérie bol pridaný nový album Olympiáda MŠ 2024.

Dnes vo štvrtok 13. júna 2024 sa uskutočnila jedná z najmilších akcií Centra voľného času Olympiáda MŠ, ktorú organizuje s Mestom Trebišov a materskými školami v meste. Hosťujúcou škôlkou bola MŠ Hviezdoslavova Trebišov. Súťažilo sa v troch disciplínach a to: Beh na 20 m Staršie dievčatá 1.miesto Hana Lukáčová 2.miesto Viktória Jurková 3.miesto Nela Kročáková Mladšie dievčatá 1.miesto Natália Legezová 2.miesto Kristína Jakimová 3.miesto Barbora Hrabovská Starší chlapci 1.miesto Filip Vasil 1.miesto Jakub Kormondy 1.miesto Jakub Novikmec Mladší chlapci 1.miesto Richard Porhinčák 2.miesto Jakub Čintala 3.miesto Matej Opryska Hod loptou Staršie dievčatá 1.miesto Nela Kročáková 2.miesto Michaela Čintalová 3.miesto Michaela Rusnáková Mladšie dievčatá 1.miesto Natália Legezová 2.miesto Júlia Karchňáková 3.miesto Molly Maďarová Starší chlapci 1.miesto Jakub Kormondy 2.miesto Eduard Snížik 3.miesto Jakub Novikmec mladší chlapci 1.miesto Richard Porhinčák 2.miesto Jakub Tupta 3.miesto Matej Opryska Skok do diaľky z miesta Staršie dievčatá 1.miesto Tamara Machová 2.miesto Eliška Haninová 3.miesto Michaela Rusnáková Mladšie dievčatá 1.miesto Barbora Baranová 2.miesto Júlia Karchňáková 2.miesto Ema Vachalová Starší chlapci 1.miesto Jakub Kormondy 2.miesto Eduard Snížik 3.miesto Tomáš Šimko Mladší chlapci 1.miesto Richard Porhinčák 2.miesto Damián Ižo 3.miesto Jakub Tupta Víťazom gratulujeme Dnes vo štvrtok 13. júna 2024 sa uskutočnila jedná z najmilších akcií Centra voľného času Olympiáda MŠ, ktorú organizuje s Mestom Trebišov a materskými školami v meste. Hosťujúcou škôlkou bola MŠ Hviezdoslavova Trebišov. Súťažilo sa v troch disciplínach a to: Beh na 20 m Staršie dievčatá 1.miesto Hana Lukáčová 2.miesto Viktória Jurková 3.miesto Nela Kročáková Mladšie dievčatá 1.miesto Natália Legezová 2.miesto Kristína Jakimová 3.miesto Barbora Hrabovská Starší chlapci 1.miesto Filip Vasil 1.miesto Jakub Kormondy 1.miesto Jakub Novikmec Mladší chlapci 1.miesto Richard Porhinčák 2.miesto Jakub Čintala 3.miesto Matej Opryska Hod loptou Staršie dievčatá 1.miesto Nela Kročáková 2.miesto Michaela Čintalová 3.miesto Michaela Rusnáková Mladšie dievčatá 1.miesto Natália Legezová 2.miesto Júlia Karchňáková 3.miesto Molly Maďarová Starší chlapci 1.miesto Jakub Kormondy 2.miesto Eduard Snížik 3.miesto Jakub Novikmec mladší chlapci 1.miesto Richard Porhinčák 2.miesto Jakub Tupta 3.miesto Matej Opryska Skok do diaľky z miesta Staršie dievčatá 1.miesto Tamara Machová 2.miesto Eliška Haninová 3.miesto Michaela Rusnáková Mladšie dievčatá 1.miesto Barbora Baranová 2.miesto Júlia Karchňáková 2.miesto Ema Vachalová Starší chlapci 1.miesto Jakub Kormondy 2.miesto Eduard Snížik 3.miesto Tomáš Šimko Mladší chlapci 1.miesto Richard Porhinčák 2.miesto Damián Ižo 3.miesto Jakub Tupta Víťazom gratulujeme a tešíme sa na ďalší ročník.

• Petangový turnaj ZŠ 2024

Do fotogalérie bol pridaný nový album Petangový turnaj ZŠ 2024.

Centrum voľného času usporiadalo 5. júna 2024 Petangový turnaj žiakov ZŠ O pohár riaditeľa CVČ Konečné poradie : 🥇 1. miesto ZŠ Komenského Trebišov 🥈 2. miesto ZŠ Pribinova Trebišov 🥉 3. miesto ZŠ M.R.Štefánika Trebišov 🏅 4. miesto CZŠ s MŠ sv.Juraja Trebišov Víťazom gratulujeme a ďakujeme všetkým za účasť.

• MDD 2024

Do fotogalérie bol pridaný nový album MDD 2024.

Piatok patril všetkým deťom. Aktivity zorganizované centrom voľného času prispeli k príjemnej atmosfére celého programu, ktoré boli zorganizované pri príležitosti MDD. Veríme, že si svoj deň deti užili. 😊🌈⛳️🤸‍♂️🤸‍♀️🎈🎊